تیم یار-نرم افزار مدیریت کسب و کار-لوگو روی سایت

 آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار تیم یار


امکانات سیستم شما قبل از دانلود :

پیشنهاد می شود برای نصب تیم یار از ویندوز خام استفاده نمایید به این معنا که بهتر است ویندوز به تازگی نصب شده باشد.

پورتهای ۸۰ و ۴۴۳ سیستم آزاد باشند.

حداقل امکانات سیستم :

Windows  Server 2008 ,Windows 7 – 32 , 64 bit

Pentium4  ۲GHz یا بالاتر

RAM 1Gb و  بالاتر

۵Gb  فضای خالی برای هارد دیسک

امکانات سیستمی که توصیه میشود:

  Windows  Server 2008

  Intel Core 2 Duo, AMD Phenom and higher – core processor 2 , 4

  RAM 2Gb و بیشتر

  فضای خالی هارد دیسک به میزان فعالیت کاربران در سیستم وجود داشته باشد. سایز توصیه شده برای هارد دیسک ۱۰۰Gb می باشد.

مراحل دانلود تیم یار :

۱. فایل TeamyarSetup.exe را اجرا کنید.

 پیشنهاد می شود که برای فعال سازی ایمن و سریع تمام نرم افزار های در حال اجرا را ببندید. با کلیک روی دکمه Next مرحله بعد فعال می شود.

راهنمای نصب مرحله 1

۲. در این مرحله خواسته می شود تا تأیید نمائید که متن توافقنامه مجوز استفاده از نرم افزار تیم یار را مطالعه و قبول نموده اید.

برای این کار باید تیک گزینه I have read and accept the license terms. را بزنید تا دکمه Next مرحله بعد فعال شود.

راهنمای نصب مرحله 2

۳- در این مرحله لازم است تا کلید نصب نرم افزار در قسمت Installation Key  وارد شود برای اینکار Installation Key که از طریق ایمیل دریافت کرده اید را وارد نمایید. با این کار دکمه Next فعال می شود.

راهنمای نصب مرحله 3

۴. در مرحله بعدی همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، برخی از فیلدها به صورت پیش فرض انتخاب شده است. شما می توانید طبق توضیحات زیر اگر نیاز می بینید، آنها را تغییر دهید.

در قسمت  IP Address به صورت پیش فرض ۰.۰.۰.۰ قرار داده شده است که می توانید IP مورد نظر خود را جایگزین آن کنید.

در قسمت Service Name نامی که می خواهید نرم افزار با آن ذخیره شود را وارد نمایید. این نام به صورت پیش فرض teamyar است که قابل ویرایش و تغییر است.

در قسمت Thread count تعداد دستوراتی که می خواهید نرم افزار به صورت هم زمان از کاربران سیستم دریافت و اجرا کند را مشخص نمایید.

در قسمت های HTTP Port و HTTPS Port می توانید پورت مورد نظر خود را وارد نمایید. پورتهای پیش فرض نیز درنظر گرفته شده است. در صورتی که پورت در سیستم شما پر باشد، پیغامی مبنی بر اینکه پورت دیگری وارد کنید نمایش داده می شود.

راهنمای نصب مرحله 4

۵. در این مرحله مسیری که نرم افزار در آن ذخیره خواهد شد را تعیین نمایید. بهتر است از مسیر پیشنهادی استفاده نمایید. سپس روی دکمه Next کلیک نمایید.

راهنمای نصب مرحله 5

۶. در آخرین مرحله نصب، نمای زیر مشاهده می شود. در اینجا به مدت چند دقیقه منتظر بمانید تا تیک سبز همه موارد لیست زده شود. در انتها دکمه Finish فعال می شود و با کلیک روی آن مراحل فعال سازی تیم یار خاتمه

می یابد.

راهنمای نصب مرحله 6

 تکمیل مراحل فوق به منزله فعال سازی تیم یار روی سیستم شما می باشد. اکنون می توانید با استفاده از دامنه ای که زمان تکمیل فرم درخواست نصب آزمایشی وارد کرده بودید و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور زیر وارد محیط نرم افزار شوید.

  نام کاربری: admin

  رمز عبور: admin 1234

مراحل اطمینان از اضافه شدن و آماده استفاده بودن تیم یار در سرویس های ویندوز شما :

۱- روی نوار استارت کلیک راست کرده و گزینه start task manager را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده تب services را  باز کنید.

start task manager

۲- دکمه services را کلیک نمایید تا لیست سرویس های ویندوز نمایش داده شود .

services

۳- در لیست نمایان شده نام سرویسی که زمان فعال سازی وارد کرده بودید را جستجو نمایید. توجه شود نام پیش فرض teamyar در نظر گرفته شده بود. پس از یافتن سرویس مورد نظر در ستون status وضعیت آن را کنترل کنید. این وضعیت باید برای نرم افزار قابل اجرا، حالت started باشد.

جهت اطمینان از ست شدن تیم یار روی دامین مورد نظر باید از دامین پینگ بگیرید و وضعیت DNS را بررسی نمایید. برای این کار در بخش جستجوی ویندوز cmd را وارد نموده و اینتر کنید.

cmd

 در پنجره باز شده  ping yourdomain.com را وارد کنید  (دقت شود بعد از ping فاصله گذاشته شود) . با این کار آی پی تیم یار کنترل شده و دستوراتی به شما برگردانده می شود. اگر Reply شود به این معنی است که تنظیمات درست انجام شده و تیم یار قابل استفاده است ولی اگر پاسخ Request Timed Out برگردانده شود یعنی دامین درست تنظیم نشده است.

ping

مشخصات

دانـــــلود

0.00
  • 1,022

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

جدیدترین مطالب