DU Security

DU Security محصول امنیتی رایگان و قدرتمند برای سیستم عامل اندروید می باشد که تا حدی برابر ۱۰۰ در ۱۰۰ امنیت کاربری شما رو میتواند تامین کنید ، این محصول قدرتمند از محصولات شرکت محبوب و کاربرپسند DU میباشد ، شرکت DU در طول سال های اخیر توانسته توجه بیشتر کاربران را به خود جلب کند، لانچر قدرتمند ، کیبوردی با ظاهر فوق العاده و مدرن ، بهینه ساز هایی قدرتمند و … که همه این ها ابزارهایی هستند که تمامی کاربران به آنها نیاز دارند .

حال بعد از اراِه تمام محصولات ذکر شده در بالا توسط DU نوبت به قدم نهادن در محدوده امنیتی این شرکت بود و این شرکت DU Security رو به بازار ارایه کرد ، DU Security از نظر حجم بسیار کم و از نظر سبکی و اشغال کردن رم بسیار مصرف ناچیزی دارد و هیچگونه فشاری به سیستم عامل هوشمند شمت وارد نخواهد کرد ، این محصول  رابط کاربری بسیار زیبایی دارد و ابزار امنیتی کامل در آن نهاده شده است، DU Security نیاز به حجم آپدیت زیادی ندارد و حتی با اینترنت ضعیف در کمتر از چند ثانیه آپدیت میشود، در انتها به این نکته میرسیم که محصولات این شرکت نیاز ضروری برای دستگاه هوشمند شما میباشد .


This is is a tool that provides professional phone security services. It completely eliminates viruses, trogans, and malware from phones. They are mobile security and protection experts and guard your phone against potential security threats.

products. It has been a champion at AV-TEST evaluations 8 times, with full marks. DU Security offers professional and trustworthy security.products. It has been a champion at AV-TEST evaluations 8 times, with full marks. DU Security offers professional and trustworthy security

مشخصات

5.00
  • 282

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

جدیدترین مطالب