Pokemon GO

بازی اندروید پوکمون‌ گو که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده یک بازی واقعیت مجازی است که به طور آزمایشی برای سیستم عامل اندروید و iOS در چند کشور در دسترس قرار گرفت و توانست در زمان کوتاه امتیاز بالایی را کسب کند.

شخصیت های بازی اندروید پوکمون‌ گو بر اساس انیمیشن محبوب پوکمون ساخته شده است، موجوداتی که ریشه آنها به ۲۰ سال پیش بر می گردد. در این بازی ماجراجویی اندروید شما باید به دنبال پوکمون ها بروید، آنها را بگیرید و پس از تمرین دادنشان آنها را به میدان نبرد بفرستید. پوکمون های زیادی در اطراف شما وجود دارند که می توانید آنها را بگیرید و یا دوستان خود را از وجود آنها مطلع سازید تا به سمت آنها بروند.

یکی از اهداف بازی اندروید پوکمون‌ گو جمع کردن افراد و آشنا کردن آنها با یکدیگر است که علاوه بر جذاب شدن بازی باعث بالا رفتن روابط اجتماعی افراد می شود. البته با خرج کردن Pokécoins (پول) میتوان آنها را به خانه آورد ولی انجام این کار باعث کم شدن جذابیت های بازی می شود. البته باید در حین انجام این بازی احتیاط کنید و چرا که ممکن پوکمون شما در خیابان اصلی و یا جلوی ماشینی قرار گیرد.

این بازی از سنسورهای گوشی و البته الگوریتم های مبتنی بر مکان استفاده می کند تا بتواند مکان پوکمون را شبیه سازی کند. به این ترتیب شما با حرکت در مکان های مختلف دور و اطراف خود می توانید این موجودات را پیدا کنید. با استفاده از دوربین اسمارت فون خود و تماشای آن باید به دنبال پوکمون ها بگردید. پس از نزدیک شدن افراد به همدیگر می توانند با هم بازی کنند و همانطور که قبلا گفته شد این کار باعث بالا رفتن روابط اجتماعی که هدف اصلی سازندگان پوکمون گو است می شود.

بازی Pokemon GO در حالی که کمتر از یک هفته از انتشار آن می گذرد [اوایل July (اواسط تیر ماه)] توانست در عرض چهار روز رکورد سریع‌ترین صعود به رتبه‌ی اول در تاریخ فروشگاه گوگل پلی را از آن خود کند. این در حالی است که این Pokemon GO تنها در ۳ کشور جهان قابل بازی است. اما جای نگرانی نیست، اگر امکان دسترسی به بازی وجود ندارد، می توانید با تغییر موقعیت مکانی کشور به این بازی پرطرفدار دسترسی پیدا کنید. استقبال بیش انتظار کاربران از این بازی باعث شده تا سرورهای اصلی این بازی دان (Down) شود و این بازی برای مدت زمانی نامعلوم از دسترس خارج شود.

نکته قابل توجه اینکه این گیم رایگان بوده و برخی آیتم های جانبی آن قابل خرید از طریق سایت رسمی است. البته موجودات شکار شده قابل خرید و فروش هستند و کاربران می توانند با هم معامله کنند.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pokemon GO :

  • مسیرهای غیر قابل پیش بینی برای پیدا کردن پوکمون ها
  • امکان رقابت با دوستان و مبارزه با پوکمون گو ها
  • شخصی سازی بالای کاراکتر بازی

تغییرات آخرین نسخه :

WHAT’S NEW :

Trainers, Pokémon GO has been updated to version 0.31.0:
– Avatars can now be re-customized from the Trainer profile screen
– Adjusted battle move damage values for some Pokémon
– Refined certain Gym animations
– Improved memory issues
– Removed footprints of nearby Pokémon
– Modified battle damage calculation
– Various bug fixes during wild Pokémon encounter
– Updated Pokémon details screen
– Updated achievement medal images
– Fixed issues with displaying certain map features
– Minor text fixes
800
SCR0 SCR1 SCR2 SCR3 SCR4

مشخصات

دانـــــلود

5.00
  • 384

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

جدیدترین مطالب