MoboPlay

با MoboPlay، مدیریت گوشی های هوشمن Tسرگرم کننده و آسان می شود. مدیریت اطلاعات تماس: مرتب کردن، پیدا، سازماندهی و پشتیبان گیری اطلاعات تماس خود را. شما می توانید گروه برای مخاطبین و واردات خود را ایجاد کنید / صادرات آنها را بین کامپیوتر شما و دستگاه شما است.

در آخرین ویژگی های اضافه شده: مخابرات انتقال از گوشی های آندروید به اپل، و انتقال مخاطبین از آیفون به گوشی های آندروید. چند رسانه همگام سازی فایل ها و مدیریت فایل: همگام سازی موسیقی، فیلم ها و تصاویر بین دستگاه و کامپیوتر خود را با شفافیت کامل و با استفاده از برچسب مدیریت فایل. ویژگی های پیشرفته تر، مانند تنظیم آهنگ های زنگ، تغییر تصویر زمینه، ارسال و دریافت پیام از کامپیوتر شما.

در MoboPlay شما فراهم می کند با بهترین منابع واقعی برای اطمینان از ایمنی تلفن همراه خود را است. ما هر روز منابع ما به روز رسانی برای ارائه دسترسی جهانی جامع و رایگان برای هر دو آی فون و آندروید کاربران. همراه با قدرتمند موتور توصیه هوشمند قدرتمند موتور توصیه هوشمند ما، همراه با توصیه های تا ۱۲ سردبیران MoboPlay، تجزیه و تحلیل تنظیمات شخصی شما و انتخاب بهترین برنامه های آندروید را برای شما هر روز.

.

مشخصات

  • فرمت : EXE
  • حجم : 20 مگابایت
  • رمز : soft3enter.ir
  • منبع : سافت سنتر
5.00
  • 335

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

جدیدترین مطالب