Bluetooth Driver Installer

Bluetooth Driver Installer همچنان پس از گذشت سال ها، هنگام انتقال فایل نخستین گزینه ای که به ذهن ما می رسد، استفاده از بلوتوث است. این تکنولوژی در گجت های مختلف به خصوص تلفن های همراه کاربرد بالایی دارد. شرط داشتن بلوتوث در لپ تاب و کامپیوترهای شخصی، اتصال یک USB دانگل به همراه نصب درایو نرم افزاری است. مشکل عدم شناسایی توسط ویندوز، اصلی ترین مشکلی هست که در این زمینه، امکان دارد به آن برخورد کنید. علاوه بر این، از کار افتادن ناگهانی و خرابی فایل های سیستمی امکان ایجاد مشکل در درایور شما را قوت می بخشد.

Bluetooth Driver Installer یک برنامه رایگان و کم حجم برای حل سریع این مشکل است. به کمک این نرم افزار می توانید در کسری از ثانیه به صورت خودکار درایور خود را نصب کرده و یا تعمیر کنید. همچنین در صورتی که از یافتن درایور بلوتوث خود با هر برندی ناکام مانده باشید، این ابزار کمک شایانی به شما خواهد کرد. در هنگام کار با نرم افزار حتما به اینترنت متصل باشید.

اگر در هنگام دریافت یا ارسال با بلوتوث دچار خطا و مشکل شده اید به دلیل کپی نشدن نادرست WinDir%\inf\bth.inf  می باشد که این درایور بلوتوث ان را حل خواهد کرد.

مشخصات

دانـــــلود

0.00
  • 349

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

جدیدترین مطالب